Już mniej więcej trzy dekady, wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom zakładów przemysłowych zajmujących się produkcją prefabrykatów betonowych zapewniając im konieczne na etapie produkcji galanterii betonowych: domieszki chemiczne i również dodatki chemiczne uszlachetniające, a zarazem modyfikujące mieszaninę betonową, co rzecz jasna umożliwia osiągnąć wyróżniający się element betonowy.

Więcej informacji


Zakres naszego asortymentu zasadniczo powoduje osiągnięcie znakomitych cech konstrukcyjnych mieszaniny betonowej i jednocześnie ostatecznego produktu. Są to m.in. wzrost wytrzymałości przejścia ze stanu plastycznego w stan sztywny jak i gotowego wyrobu, uzyskanie dłuższego czasu jak również doprowadzenie do przyspieszenia fazy wyrabiania betonu, produkowanie pożądanego zgęstniania jednostki betonowej, wykluczanie ujawniania się wykwitów wapiennych,a ponad to otrzymanie monolitycznie skondensowanego elementu betonowego, o zadanym formacie porowatości i jednocześnie struktury powierzchni. W przekroju naszego asortymentu znajdują się wyróżniające się skutecznością: na bazie polimerów superplastyfikatory upłynniające mieszankę, plastyfikatory do betonu uplastyczniające mieszankę betonową, domieszki chemiczne wpływające na skrócenie jak również wydłużające proces hydratacji betonu, substancje napowietrzające, a także wyprowadzające pęcherzyki powietrza z mieszaniny, substancje i dodatki działające za zasadzie poprawiania właściwości mieszaniny betonowej jak i modyfikująco na mieszankę betonową gdzie najbardziej znane to związki działające na zasadzie odpychania cząsteczek wodnych odgrywające rolę zabezpieczającą przed zabrudzeniami oraz tym samym optymalizujące tym samym pozbycie się zabrudzeń z zewnętrznej warstwy galanterii betonowych, impregnaty powierzchniowe do powierzchni betonowych, oddzielacze antyadhezyjne do całego zakresu grup materiałów jak też dodatki predestynowane do funkcjonowania w ramach pielęgnacji jak też pozbywania się zabrudzeń z finalnego wyrobu. Pełen zestaw sprzedawanych domieszek otwiera perspektywy architektom na niezależne projektowanie wykonywania artykułu finalnego, w sferze wypełnienia wymogów norm, parametrów technicznych czy też względów zewnętrznych, by zrealizować koniunkturę dziedziny wykonawstwa artykułów wykonanych z betonu. Dostarczane nasze domieszki chemiczne do betonu, cieszą się wiodącym zestawieniem jakość/koszt. Fakt ten znany jest przez znaczących przedsiębiorców jak i największe zakłady produkcyjne tej specjalizacji.

Częstym, cenionym oraz niemal wszędzie wykorzystywanym dodatkiem w produktach betonowych, są sprzedawane w ramach naszej działalności, wykonujące rolę uatrakcyjniającą półfabrykaty barwiące stosowanie w betonie w formie proszkowej. Zaawansowany etap technologiczny wyrobu pigmentów pozwala na to, że w efekcie otrzymania pożądanych rozkładów wielkościowych środka barwiącego, dopasowaniu prawidłowych dla efektu końcowego wypełniaczy, a także modyfikatorów jak też za sprawą korzystania z punktów odniesienia dla produktów o wysokiej jakości i jednocześnie procesów technologicznych w pracowniach, a szczególnie w kolejnych szczeblach realizacji, w wyniku realizowany jest surowiec barwiący w postaci proszku, który powoduje oczekiwane nasilenie prefabrykatów betonowych kolorem i jednocześnie daje gwarancję wysokiej niezmienności kolorów w dalszych rzutach uzyskiwania barwnika w okresie nawet dekad. Należyty obszar surowcowy jak też gradacja środka barwiącego proszkowych gwarantuje, że wdrożenie do receptury betonu dodatkowo domieszek chemicznych używanych do pogłębiania ubarwienia betonu, jest w takim przypadku znacząco skuteczne. Pigmenty proszkowe Ferroxon przekonały do siebie wielu producentów z racji intensywności uzyskanej barwy gotowego wyrobu.

Poszerzeniem przekroju bieżącej oferty są maszyny dla wiązania z wykorzystaniem taśm ze stali i jednocześnie taśm z tworzywa sztucznego, które to stosowane są dla sfery prefabrykatów betonowych jak też do wszystkiego typu przemysłu, w którym przygotowanie do transportu za pomocą spinania poprzez taśmowanie jest użyteczne. W spektrum elementów pakietu naszej oferty ujęte są urządzenia pakietujące mechanicznie manipulowane przez operatora, zautomatyzowane w zakresie napinania taśmy, kompletnie wyzwalane elektrycznie lub pneumatycznie rozwiązania realizujące komponenty wyposażone w rozwiązania elektryczne jak i pneumatyczne, oraz samoczynnie współpracujące z liniami produkcyjnymi całościowo skomputeryzowane i działające samoczynnie rozwiązania pakowania obiektów w pakiety za pomocą taśm. W następstwie wszechstronnego przedziału rozwiązań do taśm, przedsiębiorstwo jest w stanie w bezkompromisowy sposób opracowywać finalne procedury manipulowania końcowymi produktami. Rozwiązania pakietujące do taśm PP i PET, a zarazem pozycyjne pakujące systemy, własną jakość i również użyteczność posiadają w efekcie kreatywnych rozwiązań i również patentów, a zarazem za sprawą doświadczenia inżynierów. W obrębie dysponowania spinarki pochodzących z firmy Titan wyodrębniają się pierwszorzędną wyśmienitą bezawaryjnością.